Penziony v Bruck an der Großglocknerstraße

Ubytování v Bruck an der Großglocknerstraße v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Bruck an der Großglocknerstraße. Většina penzionů v Bruck an der Großglocknerstraße se od hotelů v Bruck an der Großglocknerstraße liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Bruck an der Großglocknerstraße.
Řadit dle:


13 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 13 1 

1. Holiday home Pichl 

Foto: Holiday home Pichl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Located in Bruck an der Großglocknerstraße, this holiday home is situated 19 km from Saalbach Hinterglemm. Guests benefit from balcony. The kitchen comes with a dishwasher. There is a private bathroom with a shower.


2. Chalet Salzach 

Foto: Chalet Salzach
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Chalet Salzach se nachází na břehu jezera Bruck an der Großglocknerstraße v Salcbursku. Tento prázdninový dům nabízí terasu. K dispozici je TV, koupelna s vanou a kuchyně s myčkou nádobí a sporákem.


3. Pichl 

Foto: Pichl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Pichl is a detached holiday home featuring a garden with a terrace, situated in Bruck an der Großglocknerstraße. The unit is 19 km from Saalbach Hinterglemm. The kitchen has a dishwasher and an oven.


4. Holiday Home Machreich StarStarStarStar

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %


7. Waldhäusl 

Foto: Waldhäusl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
76 %

Haus Waldhäusl enjoys a wonderful and sunny location at about 1.5 km from the village of Fusch. You are the sole occupier of this detached holiday home.

Pokoje

Prázdninový dům se 6 ložnicemi
10 osob63 - 74 EUR za noc

8. Schmidl 

Foto: Schmidl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

House Schmidl is situated on the outskirts of the village of Bruck am Grossglockner. the property is situated on a quiet easily accessible road in the valley. Balcony and an enclosed garden.

Pokoje

Rekreační dům se 4 ložnicemi
person62 - 62 EUR za noc

9. Holiday Home Haus Krone 1 StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Haus Krone 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Ferienhaus Krone 1 is a 3-room semi-detached house on 3 levels, located just 7 km from Zell am See. The house features an entrance hall, living room with 1 Sofa bed, dining corner and cable TV. There is a private terrace, balcony, and central heating.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc

10. Chalet Cervus Zell Am See 

Foto: Chalet Cervus Zell Am See
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Chalet Cervus Zell Am See se nachází ve městě Bruck an der Großglocknerstraße a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Chata má 5 ložnic, TV a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí.

Pokoje

Prázdninové ubytování s 5 ložnicemi
12 osob0 - 0 EUR za noc

11. Chalet Peter 

Foto: Chalet Peter
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Chata Peter se nachází v obci Bruck an der Großglocknerstraße, 10 km od jezera Zeller See a termálních lázní Tauern Spa, a nabízí balkon a terasu s výhledem na okolní Alpy, sluneční terasu a saunu, kde si můžete odpočinout po náročném.

Pokoje

Horská chata
11 osob107 - 157 EUR za noc

12. Landhaus Glockner 

Foto: Landhaus Glockner
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Prázdninový dům Landhaus Glockner se nachází v Bruck an der Großglocknerstraße, mezi Zell am See a Kaprunem. Nabízí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Dům s 5 ložnicemi
13 osob0 - 0 EUR za noc

13. Holiday Home Riki StarStarStar

Foto: Holiday Home Riki
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Prázdninový dům Haus Rudi v tradičním alpském stylu se nachází v obci Bruck an der Großglocknerstraße a nabízí ubytování s dobře vybavenou kuchyní, grilem a Wi-Fi připojením k internetu. Dostupné jsou také snídaně a polopenze.

Pokoje

Dům se 7 ložnicemi
13 osob211 - 252 EUR za noc

13 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 13 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: