Penziony v Bruck an der Großglocknerstraße

Ubytování v Bruck an der Großglocknerstraße v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Bruck an der Großglocknerstraße. Většina penzionů v Bruck an der Großglocknerstraße se od hotelů v Bruck an der Großglocknerstraße liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Bruck an der Großglocknerstraße.
Řadit dle:


13 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 13 1 

1. Holiday home Pichl 

Foto: Holiday home Pichl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Holiday home Pichl is located in Bruck an der Großglocknerstraße and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. The holiday home comes with 6 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher.


2. Chalet Salzach 

Foto: Chalet Salzach
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Chalet Salzach se nachází na břehu jezera Bruck an der Großglocknerstraße v Salcbursku. Tento prázdninový dům nabízí terasu. K dispozici je TV, koupelna s vanou a kuchyně s myčkou nádobí a sporákem.


3. Pichl 

Foto: Pichl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Pichl is situated in Bruck an der Großglocknerstraße and offers a garden and a terrace. This holiday home offers accommodation with free WiFi. The holiday home has 3 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher.


4. Holiday Home Machreich StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Machreich
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Set in Bruck an der Großglocknerstraße, Holiday Home Machreich provides accommodation with a terrace and free WiFi. Guests have a private balcony. This holiday home comes with a kitchen, a seating area, and a satellite TV.


5. Chalet Oberhof by we rent 

Foto: Chalet Oberhof by we rent
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Chalet Oberhof by we rent is located in Bruck an der Großglocknerstraße and offers a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi.


6. Bruck an der Grossglocknerstrasse Villa Sleeps 13 

Foto: Bruck an der Grossglocknerstrasse Villa Sleeps 13
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Bruck an der Grossglocknerstrasse Villa Sleeps 13 is located in Bruck an der Großglocknerstraße and offers a garden. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The holiday home features 7 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher.


7. Waldhäusl 

Foto: Waldhäusl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
76 %

Waldhäusl is located in Bruck an der Großglocknerstraße and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. The holiday home includes 6 bedrooms and a kitchen with an oven and a microwave. A TV is featured.

Pokoje

Prázdninový dům se 6 ložnicemi
10 osob63 - 74 EUR za noc

8. Schmidl 

Foto: Schmidl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Schmidl is situated in Bruck an der Großglocknerstraße and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace. The holiday home is equipped with a TV. The accommodation is equipped with a kitchen with an oven and a microwave.

Pokoje

Rekreační dům se 4 ložnicemi
osob62 - 62 EUR za noc

9. Holiday Home Haus Krone 1 StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Haus Krone 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Situated in Bruck an der Großglocknerstraße in the Salzburg region, Holiday Home Haus Krone 1 is a 4-star property boasting free WiFi. The 4-star holiday home features mountain views and is 26 km from Saalbach Hinterglemm.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc

10. Chalet Cervus Zell Am See 

Foto: Chalet Cervus Zell Am See
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Chalet Cervus Zell Am See se nachází ve městě Bruck an der Großglocknerstraße a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Chata má 5 ložnic, TV a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí.

Pokoje

Prázdninové ubytování s 5 ložnicemi
12 osob0 - 0 EUR za noc

11. Chalet Peter 

Foto: Chalet Peter
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Chata Peter se nachází v obci Bruck an der Großglocknerstraße, 10 km od jezera Zeller See a termálních lázní Tauern Spa, a nabízí balkon a terasu s výhledem na okolní Alpy, sluneční terasu a saunu, kde si můžete odpočinout po náročném.

Pokoje

Horská chata
11 osob107 - 157 EUR za noc

12. Landhaus Glockner 

Foto: Landhaus Glockner
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Prázdninový dům Landhaus Glockner se nachází v Bruck an der Großglocknerstraße, mezi Zell am See a Kaprunem. Nabízí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Dům s 5 ložnicemi
13 osob0 - 0 EUR za noc

13. Holiday Home Riki StarStarStar

Foto: Holiday Home Riki
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Prázdninový dům Haus Rudi v tradičním alpském stylu se nachází v obci Bruck an der Großglocknerstraße a nabízí ubytování s dobře vybavenou kuchyní, grilem a Wi-Fi připojením k internetu. Dostupné jsou také snídaně a polopenze.

Pokoje

Dům se 7 ložnicemi
13 osob211 - 252 EUR za noc

13 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 13 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: